Top

Cześć, jestem Maria!
Dyplomowany dietetyk i certyfikowany trener personalny.
Witaj w moim gabinecie!
To miejsce, w którym możesz odkryć tajniki zdrowego odżywiania i rozpocząć podróż ku lepszemu zdrowiu i samopoczuciu.

Wierzę, że w dzisiejszym świecie, pełnym informacji o żywieniu, trudno znaleźć odpowiednie rozwiązania dla siebie.
Dlatego staram się zapewnić Ci profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne.

Każda osoba jest inna, a jej potrzeby unikalne. Dlatego zaczynamy od dogłębnego poznania Twojego stylu życia, historii zdrowia, preferencji kulinarnych i celów. To jest kluczowe, aby móc stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i umożliwi Ci osiągnięcie trwałych rezultatów.

W moim gabinecie stawiam na edukację. Pomogę Ci zrozumieć, jakie są składniki zdrowej diety, jakie są Twoje bieżące nawyki żywieniowe i jak wprowadzić pozytywne zmiany w swoim codziennym życiu. Chcę, abyś miał/miała pełną świadomość tego, co jesz i dlaczego, oraz jak wpływa to na Twoje ciało i umysł.

Nie tylko dostarczę Ci informacji i wskazówek, ale również będę Cię wspierać na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia.
Będę Cię motywować, pomagać Ci przezwyciężać przeszkody i dostarczać Ci niezbędną wiedzę, abyś czuł/czuła się pewnie podejmując decyzje żywieniowe.

Moim celem jest nie tylko pomoc w osiągnięciu Twojej wagi docelowej, ale również polepszenie Twojego ogólnego samopoczucia i jakości życia jak również wyników badań. Poprzez optymalizację swojej diety, możesz zwiększyć energię, poprawić trawienie, wzmocnić układ odpornościowy, odczuwać większą równowagę hormonalną i emocjonalną a przede wszystkim możesz odpowiednio odżywić ciało i umysł.

Dyplomowany Dietetyk
Maria Danilowska

marysia-0037-Edit
Niezawodność moich diet 0
Zadowoleni klienci 0
Klienci którzy polecili mnie swoim znajomym 0

Priorytetem dla mnie jest zapewnienie najwyższej jakości opieki i wsparcia dla moich pacjentów. Dlatego nieustannie podnoszę swoje umiejętności i wiedzę, poprzez udział w szkoleniach, kursach, debatach branżowych. Dążę do tego, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi odkryciami naukowymi oraz praktykami klinicznymi w dziedzinie dietetyki i żywienia.

Oto tylko niektóre z moich certyfikatów i ukończonych szkoleń:

dyplom (1)
8
7_b
dyplom (4)
dyplom (5)
dyplom (10)
dyplom (9)
dyplom (8)
dyplom (7)
dyplom (6)